nowytarg24.TVPORTAL INFORMACYJNY NOWOTARSKIEJ TELEWIZJI KABLOWEJ
Pogoda
Stan powietrza
Kurs walut
Kamery online
reklama

Wybuch, wypadek i pożar

Niespokojna niedziela w powiecie nowotarskim. Najpierw w Podwilku wybuchła butla z gazem, następnie w Rdzawce doszło do zderzenia trzech samochodów, a na końcu w Waksmundzie zapalił się komin domu mieszkalnego.

W wyniku eksplozji w Podwilku poszkodowane zostały dwie osoby. Ze względu na silne poparzenia zostały przewiezione do szpitala powiatowego w Nowym Targu. Obecnie służby porządkowe wyjaśniają powody wybuchu butli gazu. Siła eksplozji była na tyle silna, że naruszyła ściany z dwóch stron budynku. Nadzór budowlany prowadzi prace mające oszacować, czy dom jednorodzinny nadaje się jeszcze do użytku.

Niecałe dwie godziny później w miejscowości Rdzawka doszło do wypadku trzech pojazdów. Ranne zostały dwie osoby. Wszyscy biorący udział w zderzeniu samochodów byli przybyszami z innych województw. Tzw. „Zakopianka” została całkowicie zablokowana. Policja wprowadziła ruch wahadłowy. Przejazd między Nowym Targiem a Chabówką do godziny 15.00 wynosił ponad godzinę.

Jednocześnie strażacy zostali wezwani do pożaru sadz w Waksmundzie. W celu opanowania pożaru zadysponowani zostali m.in. strażacy z PSP w Nowym Targu.

/ps/

2 1

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Jeszcze nikt nie komentował tego arytukłu.
Twój komentarz może być pierwszy!

Ostatnie nowości

© 2016 Nowotarska Telewizja Kablowa. ul. Józefczaka 1, 34-400 Nowy Targ
projekt i wykonanie: Scepter Agencja interaktywna