Kamery live
prognoza pogody

Wybił szybę sklepu koszem na śmieci

25 lutego 2018 21:43

Nowotarska policja zatrzymała 31-latka, który usiłował dokonać kradzieży z włamaniem do sklepu spożywczego w Klikuszowej. 

Wybił szybę sklepu koszem na śmieci

22 lutego br. nowotarscy policjanci zatrzymali 31-latka, który kilka dni temu usiłował dokonać kradzieży z włamaniem do sklepu w miejscowości Klikuszowa. Mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów.  Grozi mu kara pozbawienia wolności od roku do 10 lat.

Wczoraj tj. 22 lutego funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu zatrzymali mieszkańca Klikuszowej, który w nocy z 19 na 20 lutego br. usiłował dokonać kradzieży z włamaniem do sklepu spożywczego w miejscowości Klikuszowa. Mężczyzna rozbił koszem na śmieci szybę w drzwiach wejściowych oraz w oknie sklepu, a następnie przewrócił stojącą przy oknie lodówkę z napojami powodując straty w wysokości ponad 2500 zł.  Włamywaczowi nie udało się jednak dostać do wnętrza budynku i dokonać kradzieży. Nie był nawet świadomy, że całe zdarzenie zarejestrowała kamera monitoringu. Podejrzany w przeszłości był już karany, a w trakcie popełnienia przestępstwa był pod wpływem alkoholu.

31-latek przyznał się do zarzucanych mu czynów. Za usiłowanie kradzieży z włamaniem grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Nowy Targ

os 25.02.2018
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również