Kamery live
prognoza pogody

Wszyscy wygrywamy, gdy świat sprzątamy. Wiosenna akcja do końca maja

6 kwietnia 2023 10:27

NOWY TARG. 22 kwietnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Ziemi. Z tej okazji, jak co roku Urząd Miasta Nowy Targ zaprasza wszystkich chętnych do udziału w wiosennej akcji sprzątania świata, która odbędzie się w dniach 11 kwietnia – 31 maja na terenie miasta Nowy Targ.

Wszyscy wygrywamy, gdy świat sprzątamy. Wiosenna akcja do końca maja

Partnerami tegorocznej akcji są również: Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie Zarząd Zlewni w Nowym Sączu (Nadzory Wodne w Zakopanem i Nowym Targu) oraz Okręg Polskiego Związku Wędkarskiego w Nowym Sączu. Dzięki ich pomocy możliwe będzie oczyszczenie ze śmieci rzek i potoków przepływających przez nasze miasto.

Zachęcamy wszystkich do zadbania o wizerunek swojej okolicy, gdyż „Ziemia nie należy do człowieka, człowiek należy do Ziemi”.

W celu ustalenia szczegółów (pobranie worków, rękawiczek, miejsce zgromadzenia odpadów) należy skontaktować się z Referatem ds. Gospodarki Odpadami – pokój nr 111 lub tel.18 26 11 294.

Anna Szopińska 06.04.2023
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również