Kamery live
prognoza pogody

Wpadł na kradzieży 31 zł. Teraz odpowie za przestępstwa z przeszłości

54-letni mieszkaniec Krakowa został złapany na kradzieży niedużej ilości gotówki. Okazało się, że mężczyzna był poszukiwany za inne przestępstwa. Najbliższe miesiące spędzi w areszcie.  

Wpadł na kradzieży 31 zł. Teraz odpowie za przestępstwa z przeszłości

W środę po godzinie 9.00 w Szaflarach 54-latek ukradł ze stołu w jednym z lokali gotówkę w wysokości 31 złotych. Kiedy właścicielka zorientowała się, że mężczyzna dokonał kradzieży ruszyła w pościg za złodziejem. Po chwili został ujęty, a o całej sytuacji poszkodowana powiadomiła policję.

Na miejsce przyjechali funkcjonariusze, którzy ukarali złodzieja za popełnione wykroczenie mandatem karnym.  Na tym jednak nie zakończyły się problemy 54-latka.

-Po sprawdzeniu w bazie danych okazało się, że jest poszukiwany przez Prokuraturę Rejonową w Zakopanem – tłumaczy Dorota Garbacz z nowotarskiej Policji – Krakowianin został więc zatrzymany.

Mężczyzna odpowie za popełnione w przeszłości przestępstwa, a najbliższe miesiące spędzi w zakładzie karnym.

źródło: KPP Nowy Targ

/os

os 12.03.2019
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

1 komentarz
Akna 08:38 26.03.2019

Brawo... trzeba dzisiaj być na prawdę odważnym, żeby reagować na zło, a nie tylko donosić na sąsiadów pod przykrywką anonimowości.Więcej takich osób.Brawo!

Zobacz również