Kamery live
prognoza pogody

Wpadł, bo nie nosił maseczki

29 marca 2021 16:48

Tylko w miniony weekend, tatrzańscy policjanci zatrzymali pięć poszukiwanych osób. Jest to efekt podejmowanych przez policjantów czynności służbowych, jak również reakcji na ujawniane wykroczenia.

Wpadł, bo nie nosił maseczki

Tatrzańscy policjanci na bieżąco kontrolują stosowanie obowiązujących nakazów w związku z obecną sytuacją. Szczególną uwagę policjantów zwracają osoby nienoszące maseczek ochronnych. Tak też było w sobotę na ul. Kościuszki w Zakopanem. Policyjny patrol zauważył dwóch mężczyzn bez maseczek ochronnych, którzy na widok policyjnego patrolu nagle skręcili w boczną uliczkę. Po chwili policjanci ujęli obu mężczyzn. Podczas czynności legitymowania okazało się, że jeden z nich tj. 28-latek bez stałego adresu zamieszkania jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Olsztynie w celu odbycia kary więzienia. W ten weekend tatrzańscy policjanci zatrzymali jeszcze cztery inne osoby, które również były poszukiwane do odbycia kary więzienia.

źródło: Komenda Powiatowa Policji w Zakopanem

os 29.03.2021
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również