Kamery live
prognoza pogody

Włamanie do jubilera w Nowym Targu

7 marca 2024 11:00

Włamał się do jubilera i ukradł biżuterię. 30-latek został zatrzymany, usłyszał zarzuty i czeka go sprawa w sądzie. Za popełnione przestępstwo, grozi mu kara pozbawienia wolności od roku nawet do 10 lat.

Włamanie do jubilera w Nowym Targu

W lutym na terenie Nowego Targu doszło do kradzieży z włamaniem do jubilera. Sprawca wybił szybę w witrynie sklepowej, wszedł do środka i ukradł biżuterię oraz gotówkę. Łączna suma strat wyniosła ponad 11 tysięcy złotych. Na miejscu włamania wykonano czynności procesowe, oględziny zabezpieczono monitoringi i ślady pozostawione przez złodzieja.

W toku dalszych czynności, przesłuchania świadków, analizy nagrań z monitoringów i pracy operacyjnej wytypowano osobę mającą związek ze sprawą. Okazało się, że to 30-letni nowotarżanin. Pod koniec lutego mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Nowym Targu.

Usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem, za co grozi kara pozbawienia wolności od roku nawet do 10 lat. Dalsze czynności w tej sprawie prowadzą policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu. 

/źródło: KPP Nowy Targ/

Andrzej Lach 07.03.2024
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również