Kamery live
prognoza pogody

Wirtualny Dzień Otwarty zainaugurował rekrutację na studia w PPUZ w Nowym Targu

2 czerwca 2021 15:09

1 czerwca 2021 r. Podhalańska Państwowa Uczelnia Zawodowa w Nowym Targu otworzyła szeroko swoje wirtualne drzwi dla wszystkich kandydatów na studia. Tego dnia ruszyła również rekrutacja, która potrwa do 23 lipca 2021 r.

Wirtualny Dzień Otwarty zainaugurował rekrutację na studia w PPUZ w Nowym Targu

Wirtualny Dzień Otwarty był doskonałą okazją do zapoznania się z każdą z proponowanych przez PPUZ propozycji ścieżek kariery. Uczestników wydarzenia powitali Rektor dr hab. Robert Włodarczyk, prof. uczelni oraz Prorektor ds. studenckich i kształcenia, dr Maria Zięba.

Spotkania w czasie rzeczywistym z przedstawicielami poszczególnych kierunków odbywały się wirtualnie. W programie wydarzenia znalazły się również premierowe publikacje przygotowanych specjalnie na tę okazję materiałów, można się z nimi zapoznać w „wydarzeniu” na Facebooku, Instagramie i platformie YouTube.

Bezpieczeństwo narodowe

Filologia angielska

Praca socjalna

Sport

Turystyka i rekreacja

Pielęgniarstwo

Ratownictwo medyczne

Architektura

Gospodarka przestrzenna

Dietetyka

Fizjoterapia

Kosmetologia

Finanse i rachunkowość

Rachunkowość i analityka ekonomiczna

Zaplanuj swoją zawodową przyszłość z nami!

Więcej informacji na temat oferty rekrutacyjnej znajduje się stronie uczelni: ppuz.edu.pl oraz w Dziale Nauczania: nr tel. 18 26 107 12, 18 26 10 702, 18 26 10 740, [email protected]

Organizatorem Wirtualnego Dnia Otwartego było Centrum Promocji i Public Relations.

os 02.06.2021
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również