Kamery live
prognoza pogody

Wiosenny Bal u Starosty Nowotarskiego

25 kwietnia 2017 19:48

W restauracji „Góralsko strawa” w Nowym Targu odbył się kolejny Wiosenny Bal u Starosty Nowotarskiego. Podczas zabawy zbierano pieniądze na wsparcie dla Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Rabce-Zdroju.

Wiosenny Bal u Starosty Nowotarskiego

Na balu bawili między innymi Konsul Honorowy Republiki Słowackiej w Rzeczpospolitej, przedsiębiorcy podhalańscy, pracownicy Podhalańskiego Szpitala Specjalistycznego z Nowego Targu, Powiatowego Zarządu Dróg, Starostwa Nowotarskiego, przedstawiciele władz samorządowych powiatu i miasta Nowego Targu, przedsiębiorcy oraz lekarze.

Gości bawił muzyką zespół „Geyzery” ze Skawy. W trakcie balu niespodziankę jego uczestnikom sprawili przedstawiciele MMKS Podhale, którzy wręczyli Staroście Krzysztofowi Faberowi okazały puchar za zdobycie III miejsca w III Ogólnopolskim Turnieju Mini Hokeja na Lodzie Czerkawski Cup.

W trakcie 9. Balu u Starosty Nowotarskiego udało się zebrać ponad 20 tysięcy złotych, które przeznaczone zostaną na rozwój placówki Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Rabce-Zdroju.

Tekst i zdjęcia: Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu.

NT24TV 25.04.2017
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również