Kamery live
prognoza pogody

Wielkie pisanki trafiły na oddziały nowotarskiego szpitala (video)

13 kwietnia 2017 16:05
Wyciszenie Włącz dźwięk

Na kilku oddziałach nowotarskiego szpitala zrobiło się dziś bardziej kolorowo i odrobinę weselej, a to za sprawą wielkich, wielkanocnych pisanek, jakie powstały podczas tegorocznego Kreatywnego Dnia z Jajem. 

 

Dzięki życzliwości panów Lionela Lhermitte oraz Piotra Kołodzieja, 5 kolorowych jaj wykonanych w Galerii Nowotarskiej podczas II Kreatywnego Dnia z Jajem, trafiło na oddziały: dziecięcy, paliatywny, ZOL (2 oddziały) i neurologiczny. Wywołały uśmiechy na twarzach pacjentów, ale również personelu szpitala.

Jaja własnoręcznie dostarczyły niezawodne panie z Fundacji im. Adama Worwy, która jest inicjatorem całej akcji: Elżbieta Nowak, Alicja Chodorowicz i Jolanta Łapsa.

Piękne, wielkie pisanki, wykonane zostały przez dzieci ze szkół podstawowych w Nowym Targu (“dwójka”), Borze, Ludźmierzu, Ostrowsku i Szaflarach, z gimnazjów w Klikuszowej i Ludźmierzu oraz z przedszkola “Lokomotywa podczas II Kreatywnego Dnia z Jajem. R

NT24TV 13.04.2017
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również