Kamery live
prognoza pogody

Wielkie cięcie włosów – pomoc chorym na raka ! (video)

11 marca 2017 09:23
Wyciszenie Włącz dźwięk

Zapraszamy na filmowe podsumowanie akcji, która odbyła się w nowotarskim "Sokole". Przypomnijmy, że dzięki ofiarodawcom, udało zebrać się aż 50 paczek włosów na peruki dla walczących z nowotworem. Zostaną one przesłane do fundacji Rak'n'Roll Wygraj życie! Rollujemy raka!

Na stronie szkoły pojawiło się podziękowanie dla wszystkich, którzy wzięli udział w akcji. Przy okazji pozwoliliśmy sobie je tutaj również umieścić:

“Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, czym się dzieli” Jan Paweł II

“Ludzie wielkiego serca zjawiali się w auli naszej szkoły. Wspaniałe osoby – które oddawały swoje długie włosy, cudowne panie fryzjerki i ludzie, którzy pomogli zorganizować akcję Noś długie włosy! Zetnij je z nami! Pomóż chorym na raka! (nasi niesamowici: nauczyciele, młodzież oraz przedstawiciele lokalnych mediów). Bardzo im wszystkim dziękujemy!

Dzięki wam mamy 50 paczek włosów na peruki dla walczących z nowotworem. Prześlemy je do fundacji Rak’n’Roll Wygraj życie! Rollujemy raka!

Szczególne podziękowanie kierujemy pod adresem pań fryzjerek, które bezpłatnie ścinały włosy i wykonywały piękne fryzury. A były to: pani Renata Krauzowicz-Siaśkiewicz z Salonu Fryzjerskiego Hair &Beauty R z Nowego Targu (zakład fryzjerski w budynku nowotarskiego szpitala), pani Natalia Potaczek z Zakładu Fryzjerskiego Natis z ul. Kazimierza Wielkiego 3, pani Aldona Górka z Salonu Fryzur Margo z ul. Krzywej 12, pani Małgorzata Pinscher z Salonu Fryzjerskiego EM – Edyta Kosiorowska, Małgorzata Pinscher z ul. Krasińskiego 14, panie z Salonu Fryzur Kasia z ul. Krzywej 16 (pani Katarzyna Halota ścinała włosy dziewczynom aż do 16.30; została z nami najdłużej).

Wszystkie Panie byłyście NIESAMOWITE!

Dziękujemy też panu Łukaszowi Półtorakowi ze Sklepu wyprzedażowego OUTLET z ul. Kolejowej 16, który na czas ścinania włosów w ZS nr 1 wypożyczył darmowo lustra, które posłużyły do stworzenia stanowisk fryzjerskich.

Atmosfera w naszej auli była niezwykła! Zaciekawienie, wzruszenie, kibicowanie oddającym włosy i spontaniczność w podejmowaniu decyzji o ścięciu – tego doświadczyliśmy wszyscy. Liczymy, że łzy wzruszenia, które spowodował udział w akcji, wywołają łzy szczęścia u osób, które otrzymają za darmo peruki z włosów przez nas zebranych.”

NT24TV 11.03.2017
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również