Kamery live
prognoza pogody

Wieczór Kolęd w Szkole Podstawowej nr 2

18 stycznia 2020 02:33

W Szkole Podstawowej nr 2 w Nowym Targu odbył się w piątek “Wieczór Kolęd”. To już dość długa tradycja wspólnych spotkań, śpiewu, a zarazem prezentacji szkolnych talentów. Uczniowie “dwójki” zachwycali grą na keyboardzie, skrzypcach, flecie poprzecznym, gitarze, a nawet wiolonczeli. 

Wieczór Kolęd w Szkole Podstawowej nr 2

Połowa stycznia to ten moment, kiedy kolędowy czas najintensywniej obecny jest w szkolnych społecznościach – szczególnie, że to ostatni dzwonek, by z występami zdążyć jeszcze przed feriami zimowymi. 

W zorganizowanym w SP 2 wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele władz, urzędu, nadleśnictwa, miejskich jednostek. Występy dzieci podziwiali też rodzice i dziadkowie, włączając się także we wspólny śpiew. Wykonano szereg znanych kolęd, których pierwsze frazy intonowali na instrumentach uczniowie. Gościem specjalnym koncertu była dziewczęca schola parafialna działająca przy parafii NSPJ w Nowym Targu, rekrutująca się również z uczennic i absolwentek “dwójki”.

Materiał filmowy z wydarzeń – w najbliższym “Przeglądzie Tygodniowym”.

/os

os 18.01.2020
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również