Kamery live
prognoza pogody

Wiceminister orzekł: obowiązki rektora pełni dr Bianka Goldlewska-Dzioboń

13 stycznia 2022 16:21

NOWY TARG. Do całej wspólnoty Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej dr Bianka Godlewska-Dzioboń skierowała dziś komunikat, w którym informuje o swoich potwierdzonych przez Ministerstwo Edukacji i Nauki umocowaniach.

 

Wiceminister orzekł: obowiązki rektora pełni dr Bianka Goldlewska-Dzioboń

Oto pełna treść komunikatu:

Informuję Państwa, że w dniu 12. stycznia 2022 roku otrzymałam od Ministra Edukacji i Nauki pismo, w którym Minister Wojciech Murdzek Sekretarz Stanu w Ministerstwie Edukacji i Nauki (pismo numer DSW-WPN.8015.23.2021.1), informuje mnie i tym samym całą Społeczność Akademicką Podhalańskiej Uczelni, że pełnię obowiązki Rektora Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu od dnia 21 grudnia 2021 roku. W konsekwencji w dniu 13. stycznia 2022 roku podjęłam działania w ramach prerogatyw p.o. Rektora, kierując się szczególną dbałością o dobro Uczelni i odpowiedzialnością za podejmowane działania w celu zapewnienia bezpiecznego jej funkcjonowania. Działania te odbędą się z zachowaniem pełnego profesjonalizmu i poszanowania wartości akademickich, w szczególności przepisów prawa powszechnie obowiązującego oraz wewnętrznych aktów prawnych Uczelni.

Z poważaniem,

dr Bianka Godlewska-Dzioboń

 Pełniąca Obowiązki Rektora, Prorektor ds. studenckich i kształcenia.

(asz)

 

Anna Szopińska 13.01.2022
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również