Kamery live
prognoza pogody

Wężykiem po zakopiance

16 sierpnia 2017 20:13

Wczoraj po godzinie 22.00 dyżurny zakopiańskiej komendy otrzymał informację, że tzw. zakopianką w kierunku Nowego Targu porusza się pojazd, którego kierowca prawdopodobnie znajduje się pod wpływem alkoholu.

Wężykiem po zakopiance

Kierujący raz miał zjeżdżać na pobocze, aby za chwilę wyjeżdżać na przeciwległy pas ruchu. Na miejsce natychmiast został wysłany patrol funkcjonariuszy Wydziału Ruchu Drogowego, którzy zastali wskazany samochód na poboczu w miejscowości Biały Dunajec. Kierujący odmówił poddania się badaniu na zawartość alkoholu, do tego zachowywał się agresywnie. Został przewieziony do szpitala, gdzie pobrano mu krew.

Policjanci na miejscu ustalili, że kiedy kierujący zatrzymał się na poboczu, w tym momencie z pojazdów jadących za nim wybiegło kilka osób. Z uwagi na to, że mężczyzna zamknął się w pojeździe, w celu uniemożliwienia mu dalszej jazdy, jedna z obecnych na miejscu osób rozbiła boczną szybę w jego samochodzie i zabrała kluczyki. Chwilę później pojawili się policjanci którzy po skończonej służbie wracali do domu. Zabezpieczyli oni miejsce zdarzenia i uniemożliwili oddalenie się kierującemu do czasu przybycia patrolu.

Mężczyzna – 45-letni zakopiańczyk został doprowadzony do wytrzeźwienia, samochód odholowano na parking strzeżony. Dalszy los kierującego będzie uzależniony od wyniku badania krwi, jednak już dziś można stwierdzić że jego zachowanie było skrajnie nieodpowiedzialne.

źródło: KPP Zakopane

NT24TV 16.08.2017
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również