Kamery live
prognoza pogody

Warsztaty dekorowania pierników wielkanocnych

6 kwietnia 2017 15:00

Burmistrz Miasta Nowy Targ zaprasza wszystkie dzieci od 5 lat na bezpłatne warsztaty dekorowania pierników wielkanocnych. Warsztaty odbędą się na nowotarskim Rynku w ramach Targów Wielkanocnych, w najbliższy weekend, 8-9 kwietnia 2017r. w godzinach 11-16.

Warsztaty dekorowania pierników wielkanocnych

W ramach warsztatów każde dziecko będzie mogło własnoręcznie udekorować pierniki, które w niepowtarzalny sposób ozdobią wielkanocne koszyki. Dzieci zapoznają się z podstawowymi technikami dekorowania lukrem i ozdabiania pierników. To połączenie świetnej zabawy, rozwoju manualnych zdolności Maluchów i pobudzenie ich artystycznej kreatywności.

Chętnych do wzięcia udziału w warsztatach zapraszamy na Targi Wielkanocne w sobotę i niedzielę w godzinach od 11-16. Ilość miejsc ograniczona, prosimy o wcześniejsze zapisy pod adresem [email protected] Bardzo prosimy o wywieszenie informacji o warsztatach na drzwiach przedszkola. Bardzo zależy nam na zachęceniu dzieci i rodziców do uczestnictwa w tym wyjątkowym wydarzeniu.

NT24TV 06.04.2017
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również