Kamery live
prognoza pogody

“Walczymy z niską emisją” – wręczono nagrody dla zwycięzców konkursu

12 lipca 2021 14:50

Tuż przed końcem roku szkolnego, na sali obrad Urzędu Miasta Nowy Targ odbyło się uroczyste wręczenie nagród uczniom nowotarskich szkół podstawowych, którzy wzięli udział w konkursie „Walczymy z niską emisją” organizowanym przez Burmistrza Miasta Nowy Targ. Konkurs miał za zadanie promować korzystanie z alternatywnych rozwiązań komunikacyjnych. Prace konkursowe można oglądać na wystawie w holu budynku Urzędu Miasta Nowy Targ. 

Decyzją komisji konkursowej I miejsce zdobyła Anna Słaboń, II miejsce Wiktoria Bochyńska-Bargieł a III miejsce przypadło Emilii Kwak. Dwie nagrody pocieszenia przyznano Aleksandrze Szei i Anastazji Wojeńskiej.

W udział w konkursie włączyły się także dzieci z Powiatowego Centrum Kultury będące uczniami nowotarskich szkół podstawowych. Każdy uczestnik otrzymał nagrodę oraz pamiątkowy dyplom.

Konkurs został zorganizowany w ramach projektu pn. Kompleksowa integracja systemu niskoemisyjnego transportu miejskiego na terenie Miasta Nowy Targ oraz Gmin Nowy Targ i Szaflary współfinansowanego przez Regionalny Program Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

źródło: UM Nowy Targ

fot. Zbigniew Krauzowicz

os 12.07.2021
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również