Kamery live
prognoza pogody

W zarządzie Aeroklubu Nowy Targ – bez większych zmian

25 listopada 2017 17:23

Podczas sobotniego walnego zgromadzenia sprawozdawczo-wyborczego członkowie aeroklubu wybrali nowy 7-osobowy zarząd. Na jego czele ponownie stanął Paweł Kos, który został wybrany na tę funkcję jednomyślnie w tajnym głosowaniu.

W zarządzie Aeroklubu Nowy Targ - bez większych zmian

Wiceprezesem został Józef Stachoń-Tutoń, skarbnikiem – Marek Lijewski, sekretarzem – Bogusław Sikora. Członkowie zarządu to: Jakub Świst, Marek Misztal i Janusz Tarnowski. 

Wcześniej członkowie jednogłośnie i bez zastrzeżeń udzielili zarządowi absolutorium, zapoznając się ze sprawozdaniami. 

– Ten sukces, który dzisiaj zatwierdziliście w głosowaniu – to wasz sukces. Jako zarząd, nic nie moglibyśmy zrobić bez was, czyli członków, którzy się angażujecie  – powiedział tuż po głosowaniu prezes Paweł Kos. 

Na sukces składa się wiele czynników – m.in. historyczne przekształcenie prawa użytkowania nieruchomości na lotnisku w prawo własności, sukcesy indywidualne członków aeroklubu i należących do niego sekcji, zakup trzech maszyn – dwóch samolotów i szybowca; udana organizacja sztandarowych imprez aeroklubu – Nowotarskiego Pikniku Lotniczego i Zimowych Zawodów Balonowych, pozytywny odbiór działalności nowotarskiego aeroklubu wśród mieszkańców miasta. 

W posiedzeniu wzięło udział ponad 50 członków aeroklubu oraz zaproszeni goście – wiceburmistrz Waldemar Wojtaszek i przewodniczący Rady Miasta Andrzej Rajski, którzy w przemówieniach doceniali dobrą współpracę z Aeroklubem. 

Podziękowano też sponsorom, wręczając symboliczne statuetki. Odebrali je: Kazimierz Stolarczyk z PCD Salami, Zbigniew Steskal, Edward Kuchta i Krzysztof Kramarz z Term Bukovina, Michał Skrzypek z firmy Allmedica, Piotr Pawela i Wojciech Wolski z Ochotniczej Straży Pożarnej w Nowym Targu.

 

NT24TV 25.11.2017
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również