Kamery live
prognoza pogody

W samochodach ujawniono maczety. Policja podaje szczegóły wczorajszej akcji w Zakopanem

26 lipca 2022 18:08

W dniu 25 lipca 2022 roku ok. 19.00 na drodze dojazdowej do Zakopanego, funkcjonariusze KPP Zakopane postanowili skontrolować podejrzane samochody, których kierowcy zachowywali się nerwowo. Podczas interwencji kierowcy chcieli uniknąć kontroli i odjechać. Ostatecznie jeden z pojazdów zatrzymany został na stacji paliw, kolejny w rejonie osiedla Olcza, a trzeci na ul. Balzera w Zakopanem.

W samochodach ujawniono maczety. Policja podaje szczegóły wczorajszej akcji w Zakopanem

W pojazdach znajdowało się łącznie siedem osób, których tożsamość ustalono. Dwie z nich zostały zatrzymane, gdyż były zarejestrowane jako osoby poszukiwane. Jeden z zatrzymanych do sprawy karnej, a drugi do odbycia kary więzienia co mogło mieć wpływ na zachowanie kierowców. Niemniej jednak policjanci badają powiązania całej grupy.

W jednym z pojazdów ujawniono i zabezpieczono maczety oraz inne niebezpieczne przedmioty, które mogły realnie zagrozić życiu i zdrowiu interweniujących policjantów.

R.W./fot.#policjazakopane

os 26.07.2022
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również