Kamery live
prognoza pogody

W piłkarskim Podhalu zanosi się na spore zmiany

21 czerwca 2019 14:50

Powoli rozkręca się proces budowy zespołu Podhala Nowy Targ na nowy sezon w rozgrywkach 3 ligi. Trwają rozmowy kontraktowe między zarządem, a zawodnikami. Zanosi się na sporo zmian w kadrze.

W piłkarskim Podhalu zanosi się na spore zmiany

Jak do tej pory żaden z graczy, któremu wygasa aktualna umowa, nie złożył podpisu pod nowym kontraktem. Wiemy na pewno że zawodnikami Podhala w nowym sezonie nie będą już Eryk Borczyński i Marcin Przybylski.

Bardzo wątpliwe jest – o czym już informowaliśmy – że w zespole uda się zatrzymać najlepszego strzelca Artura Pląskowskiego, który ma liczne oferty. Pytają o niego kluby I i II ligowe. W kuluarach mówi się o zainteresowaniu jego osobą m.in. z strony Sandecji Nowy Sącz , Znicza Pruszków, Puszczy Niepołomice i Stali Rzeszów.

Konkretną ofertę z Pruszkowa otrzymali też Peter Drobnak i Martin Baran, i w poniedziałek mają już z tym zespołem rozpocząć przygotowania.

Wszystko wskazuje na to, że żadnych zmian nie będzie w sztabie szkoleniowym i w dalszym ciągu będzie go tworzyć trio: Dariusz Mrózek – Marcin Zubek – Mateusz Wójcik. Jeżeli chodzi o nowe twarze w zespole, to te na pewno się pojawią, ale na razie trwa weryfikowanie rynku.

W orbicie zainteresowań znalazł się m.in. Daniel Wajsak, wychowanek Huraganu Waksmund, aktualnie gracz Górnika Zabrze, który ostatni sezon spędził na wypożyczeniu w pierwszoligowym zespole Chrobry Głogów.

Maciej Zubek 21.06.2019
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również