Kamery live
prognoza pogody

W Nowym Targu trwają 26. Podhalańskie Targi Budownictwa

13 maja 2023 14:47

To weekend majowy, na który branża budowlana czeka co roku z niecierpliwością. Miejska Hala Lodowa w Nowym Targu już po raz 26. gości Targi Budownictwa – największą tego typu imprezę w tej części kraju. Tym razem zaproszenie przyjęło ponad 60 firm budowlanych, instalacyjnych, ale też tych związanych m.in. z odnawialnymi źródłami energii, czy energooszczędnym ogrzewaniem. 

W Nowym Targu trwają 26. Podhalańskie Targi Budownictwa

W oficjalnym otwarciu wydarzenia uczestniczyli przedstawiciele władz miejskich i powiatowych, których witała gospodyni Targów – Wioletta Ochman. Podhalańskie Targi Budownictwa & Odnawialnych Źródeł Energii to możliwość zapoznania się z ofertą stoisk i bezpośrednich rozmów z fachowcami, ale przygotowano też wydarzenia towarzyszące. To prelekcje przybliżające tematykę związaną z pompami ciepła, paliwem alkilatowym, handlem nieruchomościami, ubezpieczeniami, czy komunikacją wizualną w przestrzeni publicznej, jak również atrakcje dla dzieci. Tym razem o dobrą zabawę najmłodszych zadba Virtual Quest i fundacja “Cząstka siebie”. 

Oto lista produktów i usług, z którymi będzie można się zapoznać podczas 26. Podhalańskich Targów Budownictwa: materiały budowlane od fundamentów aż po dach, filtry do wody, systemy dociepleń pianą poliuretanową, sprzęt kuchenny, wanny Spa i fotele wellness, groty solne,  kominki i akcesoria, biologiczne, nowoczesne oczyszczalnie ścieków, bramy i ogrodzenia, stolarka budowlana, drzwi i okna, pompy ciepła, fotowoltaika, magazyny energii, porady ekodoradcy, ekologiczne kotły na różne paliwa: ekogroszek, pellet, drewno, kotły gazowe kondensacyjne, oferta ubezpieczeń i banków, wyciskarki do soków oraz prasy do tłoczenia olejów.

Targi są czynne w dniach 13-14 maja (sobota i niedziela) w godzinach 10-16 w Miejskiej Hali Lodowej w Nowym Targu. Bilet wstępu dla osoby dorosłej to 10 zł, dzieci i młodzież  do lat 15 – wejście gratis.

fot. Paweł Kos

os 13.05.2023
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również