Kamery live
prognoza pogody

W Nowym Targu sezon biegówkowy jeszcze trwa!

1 marca 2021 16:11

Dobra wiadomość dla tych, którzy sezonu z nartami biegowymi jeszcze nie zakończyli. Miasto informuje o wciąż czynnych w Nowym Targu trasach biegowych, zapraszając przede wszystkim na “Koło” obok Parku Miejskiego, jak również do Boru Kombinackiego. Jedynie na lotnisku sezon biegówkowy definitywnie dobiegł już końca. 

W Nowym Targu sezon biegówkowy jeszcze trwa!

Na trasie w „Borze Kombinackim” można jeszcze poruszać się na nartach. Warunki panują tam dostateczne, punktowo trudne. Jednak najlepsze warunki śniegowe są obecnie na sztucznie naśnieżanym “KOLE” w Parku Miejskim (ul. Parkowa 14). 

Koło jest otwarte w godzinach od 8:00 do 21:00, ma długość 400m, jest oświetlone po zmroku, założone są dwa tory do stylu klasycznego oraz miejsce do poruszania się techniką łyżwową. Wejście na koło możliwe jest od strony parku. Korzystający z terenu parku i “KOŁA” zobligowani są do zachowania zasad (DDM) wynikających z przeciwdziałania epidemii Covid-19.

Na lotnisku w Nowym Targu sezon biegówkowy dobiegł już końca.

źródło: UM Nowy Targ

os 01.03.2021
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również