nowytarg24.TVPORTAL INFORMACYJNY NOWOTARSKIEJ TELEWIZJI KABLOWEJ
Pogoda
Stan powietrza
Kurs walut
Kamery online
reklama

W Nowym Targu powalczą o „Złota Łyżwę Podhala”

W najbliższą niedzielę i poniedziałek w Miejskiej Hali Lodowej w Nowy Targu rozegrane zostaną Ogólnopolskie Zawody w Łyżwiarstwie Figurowy o „Złotą Łyżwę Podhala”

Wezmą w nich udział reprezentanci wszystkich najmocniejszych ośrodków łyżwiarstwa figurowego w kraju z Cieszyna, Oświęcimia, Warszawy, Krakowa, Torunia, Krynicy Zdroju oraz Lublina.

Obowiązywać będzie podział na kategorie wiekowe od klasy wstępnej (6 rok życia) do seniora.

– Swoją obecnością zaszczycą nas m.in. Mikhail Mogilen i Ekatarina Kurakova, którzy w swoim repertuarze mają potrójne i poczwórne skoku. Występ ich będzie punktem obowiązkowym programu. Zobaczymy ich w niedzielę w programie krótkim o godz.19.30, a finał programu dowolnego odbędzie się w poniedziałek o godz. 11.30.Mamy nadzieję iż licznie przybędą na trybuny całe rodziny gdyż wstęp na zawody jest bezpłatny – mówi Dorota Pieńkoś organizatorka zawodów i trenera Podhalańskiego Klubu Łyżwiarstwa Figurowego, który w zawodach będzie miał aż 15 swoich reprezentantów z przedziału wiekowego 7-17 lat. – Mamy nadzieje iż zorganizowanie tego typu imprezy cyklicznie odbywającej się co roku w Nowym Targu przyciągnie nowe dzieci do Klubu i zachęci do spróbowania tej pięknej dyscypliny sportowej, jaką jest łyżwiarstwo figurowe – dodaje Pieńkoś.

 

2 0

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Jeszcze nikt nie komentował tego arytukłu.
Twój komentarz może być pierwszy!

© 2016 Nowotarska Telewizja Kablowa. ul. Józefczaka 1, 34-400 Nowy Targ
projekt i wykonanie: Scepter Agencja interaktywna
array(3) { [0]=> int(56) [1]=> int(68) [2]=> int(58) }