Kamery live
prognoza pogody

W nowotarskiej komendzie -kolejna udana akcja krwiodawstwa

2 lipca 2022 11:02

29 czerwca br. przy budynku Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu została przeprowadzona zbiórka krwi w ramach akcji „Oddaj krew, podziel się… ”. Tego dnia w akcji uczestniczyło 13 osób.

W nowotarskiej komendzie -kolejna udana akcja krwiodawstwa

Zbiórka krwi w ramach akcji „Oddaj krew, podziel się…” zorganizowana została po raz kolejny we współpracy z klubem HDK PCK Kropla. Krew w tzw. ‘’krwiobusie” oddawali funkcjonariusze i pracownicy cywilni komendy,  natomiast jej zbiórką zajmowały się pracownice Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Nowego Targu. W akcji uczestniczyło 13 osób i łącznie udało się zebrać 5,85 litra krwi.

Akcje HDK są organizowane cyklicznie i cieszą się zawsze dużym zainteresowaniem wśród policjantów i pracowników cywilnych nowotarskiej komendy. Wszystkim osobom, które zdecydowały się pomóc, oddając to, co mają najcenniejsze, należą się ogromne gratulacje i podziękowania.

źródło: KPP Nowy Targ

os 02.07.2022
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również