Kamery live
prognoza pogody

W lidze amatorskiej powrót Paki Jana na tron

11 czerwca 2020 10:47

Kolejny- już 28 – sezon w rozgrywkach Nowotarskiej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej na hali za nami. Tytuł mistrzowski wywalczyli piłkarze drużyny PAKA JANA. To 17 w historii triumf tej drużyny, która odzyskała tytuł po trzech latach przerwy.

W lidze amatorskiej powrót Paki Jana na tron

Wicemistrzem została drużyna KDRK Spytkowice, która w decydującym meczu z drużyną GAZDY w ostatniej minucie zapewniła sobie drugie miejsce. Trzecie wywalczyła wspomniana drużyna GAZDY, a kolejne pozycje zajęły: STC, MIX-40, WINTER CLASSIC, PASIEKA BZYK oraz KUNKA TEAM.

Druga ligę wgrała JOGA BONITO (awans) za plecami której uplasowały się ekipy AZH oraz WHITE BEARS, którzy zajęli trzecie miejsce. Na kolejnych miejscach uplasowali się GALERIA WNĘTRZ TEAM, SUPRA, DZIKIE KNURY, EMEMKAES,ART. CODERS, PUB PO BANDZIE oraz DRAGON BALL.

Po koronę króla strzelców sięgnęli w I lidze PATRYK DUDA z drużyny GAZDY z dorobkiem 24 goli oraz w II lidze RAFAŁA KOSTRZEWA autor 34 trafień z drużyny AZH

Zdaniem kierowników drużyn najlepszym bramkarzem pierwszej ligi został PIOTR GOGOLA z drużyny MIX-40,a MVP całego sezonu trafiło do rąk GRZEGORZA BYRNASA z Paki Jana. W II lidze najlepszym bramkarzem Tomasz Pyrek a MVP całego Robert Możdżeń z zespołu SUPRY  – Bardzo emocjonujący i tym samym ciekawy sezon jak w pierwszej lidze tak i w drugiej – mówi organizator ligi Jan Buczek – Do samego końca ważyły się losy zarówno na dole i górze tabeli. Chciałbym podziękować panu burmistrzowi Grzegorzowi Watysze za objęcie patronatem ligi, współpracę oraz ufundowanie pucharów, medali i statuetek – dodał Buczek.

Maciej Zubek 11.06.2020
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również