Kamery live
prognoza pogody

W Klubie Seniora – bogata oferta zajęć (zdjęcia)

30 kwietnia 2019 10:31

W niedawno otwartym Klubie Senior +, już od kilku tygodni odbywają się różne zajęcia, realizowane w ramach projektu socjalnego „Nowotarski Senior”, dofinansowanego ze środków pochodzących z budżetu Wojewody Małopolskiego oraz ze środków własnych gminy. Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowym Targu zaprasza seniorów do uczestnictwa w kolejnych, zaplanowanych tuż po weekendzie majowym. Udział w  zajęciach jest bezpłatny. 

W Klubie Seniora - bogata oferta zajęć (zdjęcia)

Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowym Targu zaprasza seniorów do wzięcia udziału w bezpłatnych zajęciach:

6 maja – poniedziałek, godz. 10:00 zajęcia z zakresu pierwszej pomocy i rozpoznawania objawów chorobowych – miejsce: Klub Seniora, al. Tysiąclecia 42

8 maja – środa, godz. 12:00 zajęcia z dietetykiem z indywidualnymi poradami – miejsce: Klub Seniora, al. Tysiąclecia 42

Zajęcia odbywają się w ramach projektu socjalnego „Nowotarski Senior”, który jest dofinansowany ze środków pochodzących z budżetu Wojewody Małopolskiego oraz ze środków własnych gminy.

Ponadto informujemy, że w ramach projektu odbywa się szereg działań o charakterze integracyjnym, usprawniającym i informacyjno-edukacyjnym. Zainteresowanych zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej Ośrodka Pomocy Społecznej w Nowym Targu: http://www.ops.nowytarg.pl/site/index.php/aktualnosci-ogolne

Serdecznie zapraszamy wszystkich seniorów do udziału, na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

mat. prasowe

os 30.04.2019
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również