Kamery live
prognoza pogody

W dwa dni policjanci zatrzymali ośmiu poszukiwanych

26 października 2023 08:25

W ciągu dwóch dni, policjanci zatrzymali na terenie powiatu nowotarskiego ośmiu poszukiwanych przez sąd i prokuraturę. Pięciu mężczyzn trafiło do zakładu karnego, a trzech po ustaleniu ich miejsca pobytu zostało zwolnionych.

W dwa dni policjanci zatrzymali ośmiu poszukiwanych

– W poniedziałek i wtorek na terenie powiatu nowotarskiego funkcjonariusze zatrzymali ośmiu poszukiwanych mężczyzn. Na terenie Nowego Targu policjanci Wydziału Prewencji nowotarskiej komendy zatrzymali 33-latka poszukiwanego przez Sąd Rejonowy w Myszkowie do ustalenia miejsca pobytu oraz do odbycia 240 dni kary pozbawienia wolności. 33-latek najpierw trafił do komendy, a następnie do zakładu karnego. Kolejny poszukiwany tym razem przez nowotarski sąd mieszkaniec Nowego Targu zatrzymany przez policjantów w zakładzie karnym spędzi najbliższe pół roku, tak jak 38-latek z gminy Nowy Targ, który także nie uniknął odpowiedzialności za swoje czyny i został zatrzymany – informuje nowotarska policja.

Z kolei 64-letni poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Suchej Beskidzkiej został zatrzymany w Chyżnem przez policjantów z Jabłonki.

– Mężczyzna najbliższe 90 dni spędzi w zakładzie karnym. Policjanci ze Szczawnicy w miejscowości Maniowy zatrzymali 42-latka poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Nowym Targu do odbycia 245 dni zastępczej kary pozbawienia wolności – informuje Komenda Powiatowa Policji w Nowym Targu.

Trzech zatrzymanych mężczyzn poszukiwanych przez Sąd Rejonowy oraz Prokuraturę Rejonową w Nowym Targu do ustalenia miejsca pobytu, po wykonaniu czynności zostało zwolnionych.

Źródło: KPP Nowy Targ

ag 26.10.2023
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również