W debiucie na remis

26 sierpnia 2017 15:22

Od remisu na swoim boisku 4:4 z Borkiem Kraków swój pierwszy sezon w rozgrywkach Małopolskiej Ligi Trampkarzy rozpoczęli młodzi piłkarze AP Podhala Nowy Targ.

Obie połowy remisowe. Pierwsi gola zdobyli gospodarze, po indywidualnej akcji Wójciaka. Potem jednak dwukrotnie trafiali goście. Przed przerwą zdążył jeszcze odpowiedzieć, efektownym trafieniem z dystansu Talarek.

W drugiej połowie to goście dwukrotnie obejmowali prowadzenie, ale pościg nowotarżan okazał się skuteczny.  Na listę strzelców w szeregach Podhala wpisał się – w bardzo podobnych okolicznościach jak za pierwszy razem – Talarek oraz wprowadzony po przewie Ustupski.

Przede wszystkim cieszymy się, że możemy grać w tej lidze. To na pewno spowoduje, że poziom naszej gry pójdzie w górę. Co do samego meczu to mieliśmy sporo dobrych momentów w naszej grze, ale zdarzały się nam przestoje, które w kolejnych meczach będziemy starać się wyeliminować – ocenił trener AP Podhala, Tomasz Gorczyk.

AP Podhala Nowy Targ – Borek Kraków 4:4 (2:2)

Bramki dla AP Podhala: Wójciak, Talarek 2, Ustupski

AP Podhala:  Topór – Luberda, Mulka, Plewa, Jarkiewicz – Kowalczyk, Pragnący, Kuchta, Talarek, Wójciak – Chorąży oraz Święchowicz, Ustupski, Chabior, Ligas, Mordarski.