Kamery live
prognoza pogody

Uwaga, ktoś przebija opony w samochodach w Rabce

Dziś nad ranem rabczańscy policjanci odnotowali zgłoszenie rozżalonego kierowcy, któremu przebito ostrym narzędziem opony w samochodzie. Jak się okazuje, to nie pierwsza już taka sytuacja w uzdrowiskowej miejscowości.

Uwaga, ktoś przebija opony w samochodach w Rabce

Do zdarzenia doszło na parkingu przy oddziale PTTK. Według wstępnych ustaleń nieznany sprawca przechodząc obok pojazdów obrał za cel BMW i ostrym narzędziem przebił w nim 3 opony. Niestety, w pobliżu nie było żadnych świadków którzy mogliby pomóc w zidentyfikowaniu jego tożsamości. 

Po powrocie do pojazdu właściciel BMW szkodę zgłosił na Policję. Jak się okazuje, to nie pierwsze już takie zgłoszenie. Już wcześniej policjanci z Rabki-Zdroju dostawali informacje o nieznanym sprawcy uszkadzającym opony w zaparkowanych pojazdach w rejonie bloków na ul. Orkana. Teraz wygląda na to, że do podobnych sytuacji w uzdrowiskowej miejscowości dochodzi coraz częściej.

Rabczańscy funkcjonariusze podjęli czynności mające na celu złapanie osoby odpowiedzialnej za wszystkie tamtejsze szkody.

redakcja 09.04.2021
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

2 komentarze
Dohejtera 20:37 09.04.2021

Za co niby z(***)c? Co Ci się nie podoba hejterze ?:)

Dokadnocatuptajez 13:04 09.04.2021

Za mocowanie tego pojazdu do lawety na miejscu właściciela z**bał bym gościa bo masakra.🤦🏻‍♂️

Zobacz również