Kamery live
prognoza pogody

Utrudnienia w ruchu w dniach od 3 do 5 czerwca br.

3 czerwca 2016 06:03
Wyciszenie Włącz dźwięk

Organizatorzy wyścigu rowerowego Nowy Targ Road Challenge ostrzegają mieszkańców Nowego Targu oraz okolic o utrudnieniach w ruchu w dniach od 3 do 5 czerwca br.

Oto treść przesłanego komunikatu:

W dniu 3 czerwca w godz. 16-18 będzie zamknięta droga powiatowa na odcinku Knurów Przełęcz Knurowska.

W dniu 5 czerwca w związku z finiszem zawodników w centrum Miasta Nowy Targ w godzinach 13.00-15.00 będzie zamknięta droga dojazdowa do Mety na odcinku po skręcie z ul. Św. Anny w ul. Przywodzie, przejazd przez most na ul. Kościuszki w kierunku Rynku, ul. Kościelna , Plac Słowackiego i ulica Parkowa dojazd do Hali Lodowej. Dodatkowo w związku z brakiem wyjazdu, będzie zamknięta ul.Szkolna od Rynku do Placu Słowackiego oraz ul. Sokoła na odcinku Kolejowa do Placu Słowackiego.

Przejazd przez Most na ul. Kościuszki w od Rynku do Ronda Tischnera będzie czasowo ograniczany na czas przejazdu zawodników, w związku z tym zalecamy kierowanie się z Rynku w ul. Waksmundzką i przejazd przez Nowy Most.

W tym samym dniu w godz. 13.00 -15.00 będzie tez wprowadzona czasowa zmiana organizacji ruchu na odcinku ul. Grel począwszy od skrzyżowania z ul. Krakowską do wyjazdu na ul. św . Anny będzie wprowadzony ruch jednokierunkowy zgodnie z kierunkiem w stronę ul. św. Anny, brak możliwości skrętu w lewo, dopuszczona jazda tylko w prawo. Od ul. św Anny w ul. Grel będzie obowiązywał zakaz wjazdu.

Jednocześnie prosimy o nie parkowanie samochodów na trasie przejazdu już od godziny 12 ej w niedzielę. Z zatok parkingowych na tej trasie i przy Miejskiej hali Lodowej nie będzie możliwości wyjazdu do godziny 15 ej.

Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość. Jednocześnie zapraszamy do dopingu na Mecie ( stadion przy Miejskiej Hali Lodowej), a od godziny 11 ej z dziećmi klas I-VI do uczestnictwa w zawodach kolarskich dla dzieci po asfalcie wokół stadiony. Start bezpłatny , dla każdego startującego upominek, a dla najlepszych puchary.

Organizatorzy

/p

Dla przypomnienia zachęcamy do obejrzenia fragmentów z otwarcia oficjalnego trernigu oraz wywiadu z Kasią Niewiadomą – twarzą wyścigu Nowy Targ Road Challenge.

NT24TV 03.06.2016
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również