Kamery live
prognoza pogody

Uszkodził samochód, bił i groził

6 czerwca 2018 17:17

W poniedziałek 4 czerwca br. nowotarscy policjanci zatrzymali 31-latka, który uszkodził samochód, bił i groził przypadkowo napotkanemu mężczyźnie. Teraz grozi mu nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

 

Uszkodził samochód, bił i groził

Do zdarzenia doszło w poniedziałek tj. 4 czerwca br. w południe w Nowym Targu.  31-letni nowotarżanin na jednej z ulic rzucił się na wyjeżdżający z parkingu samochód osobowy marki Kia, kopiąc i uderzając rękami w pojazd uszkodził szybę czołową oraz błotnik, po czym uciekł. Następnie zaczepił przypadkowo napotkanego mężczyznę, który szedł chodnikiem i rozmawiał przez telefon, a kiedy ten nie reagował na jego słowne zaczepki nowotarżanin rzucił się na niego z pięściami. Napastnik był bardzo agresywny, ubliżał poszkodowanemu i groził pozbawieniem życia, jednak udało mu się sprawnie obezwładnić agresora. 31-latek został zatrzymany w nowotarskiej komendzie, a po badaniu okazało się, że ma 3 promile alkoholu w organizmie. Wartość strat uszkodzonego samochodu oszacowano na ponad 2000 złotych.

Następnego dnia  podejrzany usłyszał zarzuty. Tylko za zniszczenie mienia i groźby  grozi mu teraz kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

KPP Nowy Targ

os 06.06.2018
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również