Kamery live
prognoza pogody

Ukrył się przed policjantami w… wersalce

13 kwietnia 2021 10:48

49-latek, poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności za niepłacenie alimentów chciał się schować za wszelką cenę przed poszukującymi go policjantami. Wybrał… wersalkę. Teraz spędzi kolejne miesiące w zakładzie karnym.

Ukrył się przed policjantami w... wersalce

Do zdarzenia doszło w niedzielę, przed południem, kiedy to policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu uzyskali informację, że w domu na terenie gminy Nowy Targ przebywa poszukiwany mężczyzna. Po przyjeździe pod wskazany adres, podczas rozmowy z mieszkającą tam kobietą, policjanci zauważyli poszukiwanego, który na ich widok uciekł na piętro budynku. Funkcjonariusze natychmiast pobiegli za uciekinierem. 49-latek, aby uniknąć zatrzymania schował się przed policjantami w wersalce. Szybko jednak został odnaleziony. Mieszkaniec gminy Nowy Targ został zatrzymany i trafił już do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe miesiące odbywając karę pół roku pozbawienia wolności za uchylanie się od wykonania obowiązku alimentacyjnego.

/źródło: KPP Nowy Targ/

Piotr Starmach 13.04.2021
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również