transmisja na żywo:
TatrySki Podhale Nowy Targ - Tauron KH GKS Katowice
Zapraszamy na transmisję już w najbliższą niedzielę 21 stycznia 2018r. od godz. 17:45 !
oglądaj na żywo
nowytarg24.TVPORTAL INFORMACYJNY NOWOTARSKIEJ TELEWIZJI KABLOWEJ
Pogoda
Stan powietrza
Kurs walut
Kamery online
reklama

Ukradli ubrania i po kilku dniach wpadli

Funkcjonariusze nowotarskiej komendy zatrzymali kobietę i mężczyznę z Nowego Targu, sprawców kradzieży ubrań sportowych.

Zdarzenie miało miejsce w dniu 2 stycznia 2018 roku po godzinie 16:00 w jednym z nowotarskich marketów. Para weszła do sklepu z odzieżą sportową i po obejrzeniu i przymierzeniu kilku ubrań, udali się do wyjścia. W chwili przechodzenia przez bramki zabezpieczające włączył się alarm i natychmiast zaczęli uciekać. W pościg za nimi ruszył jeden z pracowników sklepu, jednak stracił ich z oczu. Na miejsce przyjechała policja i po obejrzeniu zapisu monitoringu okazało się, że sprawcy założyli na siebie kilku warstw odzieży i zerwali klipsy zabezpieczające pozostawiając je w przymierzalni. Łączna wartość skradzionego towaru wyniosła 580 złotych.

W wyniku pracy policjantów w dniu 8 stycznia br. udało się ustalić sprawców kradzież, którymi okazali się 20- letnia nowotarżanka oraz jej 3 lata starszy kolega, również mieszkaniec Nowego Targu.

W trakcie przesłuchania sprawcy przyznali się do zarzucanych im czynów i złożyli obszerne wyjaśnienia. Część skradzionego mienia odzyskano.

 • Oceń artyukł

 • Napisz komentarz

  Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora

  Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  Jeszcze nikt nie komentował tego arytukłu.
  Twój komentarz może być pierwszy!

  © 2016 Nowotarska Telewizja Kablowa. ul. Józefczaka 1, 34-400 Nowy Targ
  projekt i wykonanie: Scepter Agencja interaktywna