Kamery live
prognoza pogody

Ukradł rower i długo się nim nie nacieszył

26 września 2017 09:56

Nowotarscy policjanci zatrzymali 27 latka, który dokonał kradzieży roweru sprzed galerii handlowej o wartości 1000 złotych.

Ukradł rower i długo się nim nie nacieszył

Do zdarzenia doszło w dniu 24 września 2017 roku po godzinie 13:00 przed jedną z galerii handlowych w Nowym Targu. 27 – latek wykorzystując fakt pozostawienia roweru przez właściciela dokonał jego kradzieży. Po otrzymaniu zgłoszenia policjanci od razu podjęci czynności, które doprowadziły do ustalenia i namierzenia sprawcy kradzieży. Okazał się nim 27 – letni mieszkaniec Nowego Targu, który został zatrzymany na terenie miejscowości Szaflary. Nowotarżanina osadzono w policyjnym areszcie do dyspozycji prokuratury. Skradzione mienie odzyskano i przekazano właścicielowi.

W trakcie przesłuchania 27- latek przyznał się do zarzucanych mu czynów, złożył obszerne wyjaśnienia i dobrowolnie poddał się karze w wysokości 2000 złotych grzywny oraz kosztów postępowania.

źródło: KPP Nowy Targ

NT24TV 26.09.2017
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również