Kamery live
prognoza pogody

Ujęty sprawca sklepowych kradzieży

9 lutego 2017 13:48

W dniu 20 stycznia 2017 roku do Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu wpłynęła informacja o kradzieży sprzętu AGD o wartości 678 zł na terenie jednego z nowotarskich sklepów. Sprawcą kradzieży, którego zarejestrowała kamera sklepowego monitoringu, miał być ok. 50-letni, nieznany mężczyzna.

Ujęty sprawca sklepowych kradzieży

Jego łupem padły żelazka. Po przejrzeniu sklepowego monitoringu okazało się, że mężczyzna ukrywał je pod ubraniem i wynosił ze sklepu. Policjanci prowadzący postępowanie w tej sprawie, szybko ustalili, że sprawcą kradzieży jest mieszkaniec województwa lubelskiego. Na podstawie zebranego materiału dowodowego, mężczyzna został zatrzymany. Przedstawiono mu zarzut popełnienia tego przestępstwa, a także jeszcze trzech innych kradzieży sklepowych dokonanych na terenie Rabki-Zdroju i Myślenic. Ustalono również, że mężczyzna podobnych kradzieży dokonywał na terenie innych miast. Sprawa ma charakter rozwojowy. Prokurator Rejonowy w Nowym Targu zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego i zakazu opuszczania kraju.

 

NT24TV 09.02.2017
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również