Kamery live
prognoza pogody

Uczniowie ZSCKR w słonecznej Portugalii!

21 lipca 2021 12:55

Uczniowie z Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Nowym Targu rozpoczęli praktyki zawodowe w Bradze, w ramach Projektu „Europejskie inspiracje w rozwoju kształcenia zawodowego – europejskie praktyki zawodowe”.

Uczniowie ZSCKR w słonecznej Portugalii!

Po zapoznaniu się z koordynatorami, pracodawcami oraz obowiązkami – nadszedł czas na pierwszy tydzień pracy. Technicy architektury krajobrazu przystąpili do pielęgnacji roślin, poznając przy tym nowe gatunki, niespotykane w ojczystym kraju. Natomiast technicy żywienia i usług gastronomicznych oraz technicy technologii żywności mieli okazję do odkrycia tajemnic kuchni portugalskiej w miejscowej restauracji.

W czasie wolnym uczniowie mogli poznać  miasto, zwiedzając m. in. Jardim de Santa Barbara, Igreja Misericórdia, Braga Cathedral i Caritas Arquidiocesana de Braga.  Nie zabrakło również wycieczek, np. do sanktuarium Braga Bom Jesus, Guimaraes, Ponte de Lima, czy Viana do Castelo.

/źródło: ZSCKR/

Piotr Starmach 21.07.2021
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również