Kamery live
prognoza pogody

Uczennice z Nowego Targu wyróżnione ogólnopolskim konkursie

9 czerwca 2021 15:39

Komendant Powiatowy Policji w Nowym Targu wręczył dyplomy i nagrody rzeczowe uczennicom Szkoły Podstawowej nr 1 w Nowym Targu wyróżnionym w ogólnopolskim konkursie plastyczno-filmowym pn. „Śnieżny Dekalog”, promującym bezpieczne zachowania na stoku.

Uczennice z Nowego Targu wyróżnione ogólnopolskim konkursie

W tym roku realizowano V edycję ogólnopolskiej akcji informacyjno-edukacyjnej pn. „Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku”. Jednym z elementów akcji był konkurs plastyczno- filmowy adresowany do dzieci i młodzieży pn. „Śnieżny Dekalog”.  Uczennice klasy II Szkoły Podstawowej nr 1 w Nowym Targu, Maja Starczowska, Maria Malinowska i Hanna Kukulska pod czujnym okiem opiekuna Pani Marzeny Starczowskiej reprezentując powiat nowotarski, nagrały spot filmowy promujący bezpieczeństwo na stoku. Jury konkursowe wyróżniło przesłaną pracę przez nowotarskie uczennice w kategorii spot filmowy – wiek od 5 do 10 lat.

Z uwagi na sytuację epidemiczną nie odbyła się tegoroczna gala podsumowująca akcję i laureaci nie mogli odebrać nagród i gratulacji z rąk Komendanta Głównego Policji  oraz partnerów akcji. Dlatego wczoraj tj. 8 czerwca br. w budynku Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu  z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego w imieniu  Komendanta Głównego Policji, nagrody i dyplomy okolicznościowe wręczył mł. insp. Grzegorz Wyskiel, Komendant Powiatowy Policji w Nowym Targu. Serdeczne podziękowania za zaangażowanie i pomoc w realizacji zadania,  popłynęły również w stronę Pani Marzeny Starczowskiej, opiekunki dziewcząt. Nagrody i upominki zostały ufundowane przez Komendanta Głównego Policji, Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji, Fundację PZU i partnerów akcji. 

Mai, Marii i Hannie serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

/źródło: KPP Nowy Targ/

Piotr Starmach 09.06.2021
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również