Kamery live
prognoza pogody

Uciekł z miejsca kolizji

6 czerwca 2022 14:43
Dzisiaj około 10.00 w miejscowości Ząb na łuku drogi doszło do niebezpiecznego zdarzenia. Kierujący motocyklem, chcąc uniknąć kolizji z wycofującą z posesji ciężarówką doprowadził do upadku motocykla. Na szczęście nie doszło do kolizji pojazdów. Motocyklista po upadku porzucił jednoślad i zbiegł w kierunku pobliskich zabudowań.
Uciekł z miejsca kolizji
 
Patrol drogówki odnalazł 62-latka mieszkańca powiatu tatrzańskiego ukrytego w pobliskich zabudowaniach. Podejrzenia, że jest nietrzeźwy nie potwierdziły się – prawdziwa przyczyna ucieczki to brak uprawnień do prowadzenia pojazdów, które zostały jakiś czas temu zatrzymane 62-letniemu motocykliście. Teraz jego sprawą zajmie się sąd. Przypominamy, że kierowca, który nie stosuje się do decyzji właściwego organu o cofnięciu uprawnienia do kierowania pojazdami, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. Kary nie uniknął również kierowca ciężarówki, który za spowodowanie kolizji otrzymał 1020 złotowy mandat karny.
źródło, zdjęcia: KPP Zakopane/Facebook
os 06.06.2022
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również