Kamery live
prognoza pogody

Uciekał przed odbyciem kary roku więzienia, wpadł za kradzież alkoholu

21 lutego 2019 12:46

Nowotarscy funkcjonariusze zatrzymali 28-latka z województwa podkarpackiego za kradzież wódki w jednym ze nowotarskich sklepów. Okazało się, że poszukiwany był przez Sąd Rejonowy w Jarosławiu oraz Sąd Rejonowy w Przeworsku.

Uciekał przed odbyciem kary roku więzienia, wpadł za kradzież alkoholu

We wtorek (19.02.2019 r.) po godzinie 17.00 policjanci otrzymali informację od ochroniarza jednego ze sklepów  w Nowym Targu o ujęciu sprawcy kradzieży. Na miejsce pojechali funkcjonariusze, którzy ustalili, że złodziej przeszedł za linię kas nie płacąc za butelkę wódki. Sprawcą kradzieży alkoholu okazał się 28-latek z województwa podkarpackiego. Ponadto, po sprawdzeniu w bazie danych okazało się, że mężczyzna był poszukiwany  min. przez Prokuraturę Rejonową w Chrzanowie do sprawy karnej a także przez Sąd Rejonowy w Jarosławiu oraz Sąd Rejonowy w Przeworsku do odbycia kar jednego roku pozbawienia wolności. 28-latek został zatrzymany w nowotarskiej komendzie, skąd zostanie przewieziony do zakładu karnego. Za kradzież wódki został ukarany mandatem karnym.

 

/źródło: KPP Nowy Targ/

 

redakcja 21.02.2019
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również