Kamery live
prognoza pogody

Tylko w weekend policjanci złapali cztery poszukiwane przez nich osoby

20 września 2021 18:19

Tatrzańscy policjanci tylko w miniony weekend zatrzymali cztery osoby poszukiwane przez organy ścigania. Wśród zatrzymanych osób był mężczyzna poszukiwany przez rodzinę na podstawie zawiadomienia o zaginięciu.

Tylko w weekend policjanci złapali cztery poszukiwane przez nich osoby
Tatrzańscy policjanci w miniony weekend ujawnili cztery poszukiwane osoby. Mieszkaniec powiatu jędrzejowskiego, którego poszukiwano na podstawie zawiadomienia o zaginięciu osoby przebywał na terenie miasta Zakopane. Udało się nakłonić go, aby sam zgłosił się do jednostki w Zakopanem. Po ustaleniu, że nic mu nie zagraża wrócił na kwaterę. Kolejną osobą poszukiwaną była kobieta. Podczas czynności patrolowych na ul. Krupówki w Zakopanem policjanci Rewiru Dzielnicowych zatrzymali 41-latkę. Kobieta była poszukiwana w celu ustalenia jej aktualnego miejsca pobytu przez Prokuraturę Rejonową w Poznaniu. Pozostali poszukiwani to mężczyźni. Pierwszego z nich policjanci zatrzymali w Bukowinie Tatrzańskiej. 42-latek z Łodzi poszukiwany był na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego. Natomiast policjanci Rewiru Dzielnicowych podczas obchodu rejonu zatrzymali 41-letniego mieszkańca Zakopanego, który również poszukiwany był celem odbycia kary w zakładzie karnym. On jednak uwolnił się od kary wpłacając grzywnę.
 
/źródło: KPP Zakopane/
Piotr Starmach 20.09.2021
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również