Kamery live
prognoza pogody

Tyle słońca w całym mieście!

15 lipca 2019 17:15
Wyciszenie Włącz dźwięk

Słowami piosenki Anny Jantar można zobrazować dzisiejszą aurę pogodową. Po wielu dniach chłodu i deszczu wreszcie nad Nowym Targiem wreszcie pojawiło się słońce.

Aż dziw, że w połowie lipca nowotarżanie mogą wreszcie cieszyć się ze słonecznej aury. Po ubiegłotygodniowym ochłodzeniu wszystko wskazuje na to, że lato wreszcie powróci na Podhale. Co prawda, zdaniem synoptyków Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej w najbliższych dniach sporadycznie ma pojawić się deszcz, jednak temperatury będą sięgać znacznie powyżej dwudziestu stopni Celsjusza. Z kolei na prawdziwe upały będziemy musieli poczekać do końca tygodnia – od soboty termometry w Nowym Targu wskazywać będą powyżej 27 stopni.

Tymczasem, korzystając z dogodnej chwili, postanowiliśmy okiem kamery zarejestrować jak miasto – po wielu dniach chłodu i deszczu – budzi się do życia. Z lotu ptaka widać nie tylko wzmożony ruch na ulicach Stolicy Podhala, ale również wspaniała panoramę na Gorce i Tatry. Nasze nagranie zobaczycie poniżej – zachęcamy do oglądania!

/ps/

Piotr Starmach 15.07.2019
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również