Kamery live
prognoza pogody

Turystyczne Mistrzostwa Blogerów – zagłosuj na kandydatkę z Kościeliska!

25 listopada 2021 08:22

Trwa głosowanie internautów w ramach 4. edycji konkursu Turystyczne Mistrzostwa Blogerów, którego organizatorem jest Polska Organizacja Turystyczna. Małopolskę reprezentuje w tym roku Magdalena Delkowska z Kościeliska, autorka bloga “w 10 inspiracji dookoła świata”. Głosowanie trwa do 30 listopada, a głosować  można codziennie! 

 
 
Turystyczne Mistrzostwa Blogerów - zagłosuj na kandydatkę z Kościeliska!

Link do głosowania znajduje się TUTAJ. 

Magdalena Delkowska – po góralskich przodkach odziedziczyła hardy charakter i umiłowanie do natury, a po krakowskich – wychodzenie na pole. Jest Małopolanką całym sercem i po równo dzieli życie między Krakowem, a rodzinnym Kościeliskiem. Kocha podróże, góry, folklor, street art i kabanosy. Zawsze szuka małych i dużych zachwytów w zakamarkach świata, a potem zamienia je w słowa i przelewa na wirtualne kartki bloga W 10 inspiracji dookoła świata, realizując tym samym swoją wielką pasję, jaką jest pisanie. W  swoich podróżach skupia się na tematycznych szlakach, tradycjach i ciekawostkach ukrytych za drzwiami.

Blogerka znalazła się w tym roku w gronie szesnastu finalistów Turystycznych Mistrzostw Blogerów, wytypowanych przez jury spośród wielu nadesłanych zgłoszeń. W konkursie reprezentuje Małopolskę. Wybrani w pierwszym etapie konkursu finaliści mieli za zadanie promować swoimi wpisami wybrane województwo oraz możliwości realizacji Polskiego Bonu Turystycznego. W tym celu 16 zespołów, jedno- i dwuosobowych wyruszyło w podróże po Polsce – publikowali relacje, dzielili się wrażeniami oraz polecali atrakcje wybranych tras turystycznych. Magdalena skupiła się na turystycznych walorach Piwnicznej i rodzinnego Kościeliska, a wpisy stworzone przez nią w ramach konkursu można znaleźć na stronie Mistrzostw.

– Praca wykonana przez finałową szesnastkę robi wrażenie, a opisywane przez nich szlaki, miejsca i historie z powodzeniem mogą stanowić gotowe plany podróży dla szukających inspiracji turystów. Uhonorujmy twórcze, kreatywne podejście autorów! – mówi prezes Polskiej Organizacji Turystycznej Rafał Szlachta, zachęcając internautów do głosowania. 

 Dla zwycięzców IV Turystycznych Mistrzostw Blogerów przewidziano nagrody pieniężne. 

 

 

os 25.11.2021
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również