Kamery live
prognoza pogody

Turystyczna Szkoła przemierza Polskę (video)

29 września 2022 16:00

Mobilne Centrum Edukacji “Turystyczna Szkoła” to najnowocześniejsza, mobilna strefa edukacji turystycznej w Polsce. Nowoczesna multimedialna przestrzeń łączy tu tradycyjne narzędzia edukacji z interaktywnymi formami komunikacji i angażującą zabawą, zachęcającymi do odkrywania atrakcyjności turystycznej Polski. Przed tygodniem. “Turystyczna Szkoła” dotarła do Małopolski i odwiedziła Szkołę Podstawową nr 2 w Rabce-Zdroju. Zachęcamy do obejrzenia relacji filmowej z tego wydarzenia. 

Turystyczna Szkoła przemierza Polskę (video)

Projekt edukacyjny “Turystyczna Szkoła” skierowany jest do dzieci, młodzieży, nauczycieli, a pośrednio także rodziców.  Ma na celu zachęcić do podróżowania po Polsce i poznawania najróżniejszych zakątków kraju, na których zwiedzanie można przeznaczyć również środki z Polskiego Bonu Turystycznego. „Turystyczna Szkoła” jest działaniem realizowanym przez Polską Organizację Turystyczną we współpracy z Ministerstwem Rozwoju i Technologii oraz Ministerstwem Edukacji i Nauki, przy udziale lokalnych i regionalnych organizacji turystycznych.

 

Redakcja 29.09.2022
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również