Kamery live
prognoza pogody

Trzęsienie ziemi w nowotarskim hokeju. Mateusz Gacek odchodzi ze stanowiska prezesa

28 czerwca 2024 22:05

W nowotarskim hokeju szykują się zmiany. Mateusz Gacek, prezes PZU Podhale Nowy Targ, z powodów osobistych rezygnuje ze swojej funkcji. Informację tę podał zarząd klubu w specjalnym komunikacie.

Trzęsienie ziemi w nowotarskim hokeju. Mateusz Gacek odchodzi ze stanowiska prezesa

fot. archiwum Nowytarg24.tv

 – W najbliższych dniach dojdzie do zmiany na stanowisku Prezesa Zarządu KH Podhale Nowy Targ, ze względu na brak możliwości pełnienia tej funkcji przez obecnego Prezesa Mateusza Gacka z przyczyn osobistych – ogłosił zarząd klubu.

Mimo rezygnacji, Gacek pozostanie związany z klubem jako członek Komisji Doradczej. Dzięki temu będzie mógł nadal dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem, wspierając dalszy rozwój Podhala Nowy Targ.

 – Mateusz Gacek pozostanie dalej w strukturach klubu jako członek Komisji Doradczej, statutowego organu klubu, oferując swoją wiedzę i doświadczenie w dalszym rozwoju oraz realizacji strategicznych celów Podhala Nowy Targ – poinformował zarząd.

Warto przypomnieć, że Gacek pełnił funkcję prezesa zaledwie przez pół roku. Jego kadencja przyniosła kilka ważnych inicjatyw, które mają być kontynuowane przez jego następcę. Zarząd klubu zapowiada, że nowy prezes zostanie wybrany wkrótce, aby zapewnić płynność działania klubu.

 – Klub jak najszybciej poinformuje opinię publiczną o powołaniu w skład Zarządu klubu nowego prezesa – dodano w komunikacie.

Rezygnacja Mateusza Gacka to istotna zmiana dla Podhala Nowy Targ i jego kibiców. Jego zaangażowanie w rozwój klubu zostanie docenione. Teraz wszyscy czekają na ogłoszenie nowego prezesa, który poprowadzi klub dalej. Będziemy na bieżąco informować o kolejnych krokach zarządu.

Piotr Starmach 28.06.2024
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również