Kamery live
prognoza pogody

Trzecie urodziny sześcioraczków. “W Tylmanowej nad Dunajcem, niech się żyje Wam jak w bajce”

20 maja 2022 09:24
Wyciszenie Włącz dźwięk

Dziś swoje trzecie urodziny świętują – Filip, Tymon, Zosia, Kaja, Malwina i Nela – pierwsze w Polsce sześcioraczki. Ich przyjście na świat 20 maja 2019 roku było wielkim cudem!

“W Tylmanowej nad Dunajcem, niech się żyje Wam jak w bajce” – takie życzenia płyną  dla Kai, Zosi, Neli, Malwiny, Filipa i Tymona z okazji ich wyjątkowego święta. To słowa, jakie można usłyszeć  w muzycznej laurce, przygotowanej z okazji trzecich urodzin sześcioraczków przez Dziecięcy Teatr Muzyczny Hejo i jego opiekuna Michała Buska, pod patronatem Wójta Gminy Ochotnica Dolna Tadeusza Królczyka. To trzeci videoklip przygotowany przez Gminę Ochotnica Dolna dla swoich małych mieszkańców. 
 
-Jesteśmy niezwykle szczęśliwi i zarazem dumni, że tak wspaniała gromadka mieszka w Gminie Ochotnica Dolna i jest częścią naszej lokalnej społeczności – czytamy na oficjalnej stronie gminy – Kochanym trzylatkom pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia, aby wzrastali w radości oraz zdrowiu! By zawsze dostarczali swoim rodzicom niezapomnianych wrażeń oraz cennych wspomnień! Niech oddanie rodziców i poświęcany maluchom każdego dnia czas będzie procentować szczęściem i radościom całej rodziny! Wszystkiego najlepszego – miłego świętowania oraz cieszenia się sobą nawzajem!
os 20.05.2022
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również