Kamery live
prognoza pogody

Trzeci Bal Św. Katarzyny

22 listopada 2023 08:46

25 listopada br. w Nowym Targu odbędzie się Trzeci Bal Św. Katarzyny. Pieniądze zebrane podczas wydarzenia zostaną przekazane na leczenie Kubusia Bachuli oraz Wojtka Walasika.

Trzeci Bal Św. Katarzyny

– Kamilka Gil, ma już zielony pasek, więc mamy zmianę! Czas zawalczyć o następne dziecko, którym jest Kubuś Bachula. Razem z Kubusiem pokonajmy chłoniaka! Pierwsza część Balu św. Katarzyny będzie dla niego. Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału i zabawie na ślizgawce w dniu 25 listopada 2023, od godziny 17.00 do 20.00 – informują organizatorzy. – Druga cześć Balu jest dla Wojtka Walasika, który od grudnia 2022 walczy również z chłoniakiem. Wojtek jest wspaniałym nastolatkiem o wielkim bardzo, was prosimy spędźcie te Katarzynki z nami im więcej nas będzie, tym więcej będziemy mogli przeznaczyć pieniędzy dla Wojtka – apelują.

Jak informuje Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Nowym Targu dla najliczniejszej i barwnie przebranej w kostiumy klasy (z opiekunem, może być to rodzic), która pojawi się w sobotę na nowotarskim lodowisku, organizator przygotował voucher na wycieczkę klasową o wartości 2000 zł.

 

ag 22.11.2023
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również