Kamery live
prognoza pogody

Trzech (!) reprezentantów NKSW Hoły Team zawalczy w Babilonie!

21 lipca 2020 12:51

Nowotarski Klub Sportów Walki Hoły Team nieustannie wzmacnia swoją pozycję na krajowym rynku sportów walki!

Trzech (!) reprezentantów NKSW Hoły Team zawalczy w Babilonie!

Już we wrześniu, podczas kolejnej gali organizowanej przez jedną z największym federacji MMA w Polsce Babilon, wystąpi aż 3 reprezentantów nowotarskiego klubu.

– To historyczna chwila dla nas. Rzadko się zdarza, żeby na tak prestiżowej gali biło się trzech zawodników z jednego klubu i to jeszcze w wadze ciężkiej. Jestem bardo szczęśliwy – mówi Wojtek Hoły, trener i prezes NKSW Hoły Team.

W głównej walce wieczoru zobaczymy – można rzecz weterana gal Babilon – Łukasza Brzeskiego. Na tę chwilę nie wiemy jeszcze kto będzie jego przeciwnikiem.

Swój drugi pojedynek dla Babilonu – po ponad dwuletniej przerwie – stoczy Marcin Kalata. Pierwszy swój pojedynek – w czerwcu 2018 roku – z Kamilem Mindą wygrał. Teraz jego rywalem będzie Filip Stawowy, który na zawodowych ringach może pochwalić się bilansem walk 6-1.

Dla Jakuba Słomki wrześniowa walka będzie debiutem w Babilonie. Zmierzy się on z bardzo wymagającym przeciwnikiem – Przemysławem Dzwoniarkiem z Namysłowa.

– Przed nami teraz miesiąc bardzo intensywnej i ciężkiej pracy. Mam nadzieję, że jej efekty zobaczymy we wrześniu – podkreśla Hoły.

fot. facebok Babilon MMA

Maciej Zubek 21.07.2020
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również