PILNE
Kamery live
prognoza pogody

Trzech kolejnych zawodników rozwiązało kontrakt z Podhalem

Nie tylko Mateusz Szukała, ale również Błażej Skórski, Grzegorz Janiczak i Damian Mrówka żegnają się z trzecioligowym Podhalem Nowy Targ. Każdy z nich rozwiązał kontrakt za porozumieniem stron.

Trzech kolejnych zawodników rozwiązało kontrakt z Podhalem

Z tej trójki najdłużej z Podhalem – od rundy wiosennej sezonu 2017/2018 –  związany był Mrówka. Zaliczył on łącznie 65 ligowych występów w których zdobył 15 bramek.

Skórski do zespołu z Nowego Targu dołączył w sezonie 2019/2020. Zdążył rozegrać 17 spotkań. Zdobył 1 gola.

Ledwie pół roku z Podhalem związany był Janiczak, który wystąpił w 13 spotkaniach.

Wszystko wskazuje na to że w drużynie z Nowego Targu nie będzie już występował Johny Spike Gill, który zaraz po zakończeniu rundy jesiennej, spakował swoje rzeczy,  wrócił do Wielkiej Brytanii i ślad po nim zaginął.

Są też zmiany w sztabie szkoleniowym. Z roli drugiego asystenta zrezygnował – z przyczyn rodzinnych – Paweł Kucek. Na tę chwilę jeszcze niewiadomo, kto będzie pomagał Marcinowi Zubkowi.

Oficjalnie przygotowania do nowego sezonu ruszą 7 stycznia, ale już w poniedziałek odbyły się zajęcia indywidualne.

Maciej Zubek 04.01.2021
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

1 komentarz
Góral z Polski 10:01 06.01.2021

Mam nadzieje ze w Druzynie zawitaja pomocne posilki. Bardzo bym chcial zeby Podhale zakonczylo sezon na 2 lub 3 miejscu. o awansie bardzo male szanse juz w tym sezonie. widac ze jest w druzynie sila ale chwilami niektorzy jak by poprostu mieli zly sezon nieudany. dlatego takie bledy i wygrane mecze zakonczyly sie przegranymi. Powodzenia NKP Podhale

Zobacz również