Kamery live
prognoza pogody

Trwa Restaurant Week. Na Podhalu – osiem restauracji do wyboru

29 czerwca 2020 19:28
Wyciszenie Włącz dźwięk

To już czwarty raz, kiedy na Podhalu gości Restaurant Week – największe wydarzenie kulinarne w Polsce. Tym razem, mieszkańcy Podhala mogą wybierać spośród ośmiu restauracji, z których trzy mieszczą się na terenie Nowego Targu. Hasło tej edycji brzmi: “Wiwat goście, wiwat restauracje”. Festiwal potrwa do niedzieli, 5 lipca 2020.

Na gości spragnionych najlepszych doświadczeń restauracyjnych czekają popisowe 3-daniowe menu w festiwalowej formule #SzanujJedzenie, festiwalowy koktajl, a także nowość – Coca-Cola w prezencie. To wszystko dostępne w niezmiennej, promocyjnej cenie 49 zł. Rezerwacji – wyłącznie online można dokonać na stronie www.restaurantweek.pl. 

Ta edycja festiwalu jest nieco inna od poprzednich – już choćby z uwagi na to, że z uwagi na pandemię została przeniesiona z kwietnia na czerwiec i lipiec. 

-Tę edycję różni na pewno to, że goście tak naprawdę z powodu epidemii siedzieli zamknięci w domach, byli odcięci od życia społecznego, a 80% gości Restaurant Weeka potwierdza, że życie społeczne to właśnie spotykanie z przyjaciółmi w restauracjach. To jest bardzo duży odsetek ludzi, którzy własnie w tej sposób celebrują życie towarzyskie. Ten powrót gości, hasło tej edycji Restaurant Weeka – “Wiwat Goście, Wiwat Restauracje” jest takim podziękowaniem dla gości, że zdecydowali się wrócić, że tęsknili, że czekali, że są znowu gotowi, żeby znowu wspierać i odwiedzać swoje ukochane restauracje – mówi Anna Kopaniarz, koordynatorka festiwalu Restaurant Week na Podhalu. 

Podhale w tej edycji reprezentuje łącznie 8 restauracji:

Zakopane: Grand Kasprowy, La Prima, Przy Kominq

Nowy Targ: Absynt (do 30 czerwca), Na Szlaku, Tam Gdzie Zawsze

Murzasichle: Krajobrazy

Białka Tatrzańska: Novobilski

Na zdjęciach – festiwalowe menu z restauracji “Na szlaku”, mieszczącej się w Hotelu Ibis Styles w Nowym Targu. Warto podkreślić, że restauracja od piątku do niedzieli jest dostępna nie tylko dla gości hotelowych, ale również dla osób z zewnątrz.

#WiwatGoście! Restaurant Week ponownie na Podhalu. Ruszyły rezerwacje

os 29.06.2020
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również