Kamery live
prognoza pogody

Trwa remont ul. Parkowej. Uwaga na utrudnienia!

4 września 2022 18:38

Rozpoczęły się prace związane z rozbudową ul. Parkowej w Nowym Targu. W rejonie Szkoły Muzycznej oraz skrzyżowania ul. Parkowej z ul. Krótką zdjęto asfalt – kierowcy muszą zatem zachować ostrożność, by nie uszkodzić pojazdów. Już wkrótce powstanie tu mini rondo, a ul. Parkowa, wyposażona w nową nawierzchnię, zostanie przedłużona do “zakopianki”. 

 

Trwa remont ul. Parkowej. Uwaga na utrudnienia!

Efekt modernizacji będzie widoczny w tej części miasta tym bardziej, że rewitalizacji poddano niedawno także teren szkoły, która pozbyła się starego budynku, zyskując dodatkowe skrzydło i nowoczesną, przeszkloną przewiązkę. Nowa droga będzie biegła tuż za wybudowaną właśnie częścią szkoły muzycznej. 

Inwestycję rozbudowy ul. Parkowej realizuje na zlecenie Miasta Nowy Targ, firma ZIBUD z Kamienicy, a koszt rozbudowy to 5 mln 245 tys. zł. Zadanie jest współfinansowane z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg w kwocie 2 mln 100 tys. złotych.

 

os 04.09.2022
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również