Kamery live
prognoza pogody

Trasy narciarstwa biegowego w Nowym Targu – gotowe na weekend

15 stycznia 2021 10:21

Po ostatnich opadach śniegu, w dniu dzisiejszym (15.01.2021) ratrak rozpocznie przygotowywanie wszystkich szlaków narciarstwa biegowego w Nowym Targu. Jak czytamy w informacji na oficjalnym Facebooku miasta – na weekend wszystko będzie gotowe. 

Trasy narciarstwa biegowego w Nowym Targu - gotowe na weekend

Mapę tras można znaleźć tutaj www.bit.ly/SzlakiNarciarstwaBiegowego, a na stronie www.biegowki.nowytarg.pl znajduje się szczegółowy opis szlaków narciarstwa biegowego w Nowym Targu i Szaflarach.

Uwaga! W związku z budową Zakopianki, w „Borze Kombinackim” szlak narciarski będzie nieczynny w niewielkim fragmencie od studni głębinowych wzdłuż torów w kierunku przejazdu kolejowego. Poniżej mapka na której zaznaczyliśmy nieczynną ścieżkę.

Nieczynny jest również parking i wejście na szlak od ul. Składowej. Zapraszamy na parking obok Hotelu „Skalny Dworek”, stamtąd można przejść ok. 400m do szlaku biegowego.

Tradycyjnie prosi się pieszych o niedeptanie torów biegowych, niewpuszczanie psów na tory biegowe oraz niejeżdżenie skuterami śnieżnymi i zaprzęgami konnymi po trasie biegowej. 

źródło i fot. Facebook/UM Nowy Targ

os 15.01.2021
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również