Kamery live
prognoza pogody

Nowe szczegóły w sprawie wypadku w Murzasichlu. Kierowca oddalił się z miejsca zdarzenia

11 kwietnia 2023 15:20

Tragiczny bilans Świąt Wielkanocnych na drogach Małopolski. Śmierć w wypadkach drogowych poniosły w sumie aż trzy osoby, a jedną z ofiar był 17-letni mieszkaniec powiatu tatrzańskiego. W związku z tym zdarzeniem, policja zatrzymała dwie osoby. 

 

Nowe szczegóły w sprawie wypadku w Murzasichlu. Kierowca oddalił się z miejsca zdarzenia

Do wypadku ze skutkiem śmiertelnym doszło w Poniedziałek Wielkanocny około godz. 23:20 w miejscowości Murzasichle, w powiecie tatrzańskim. Jak wstępnie ustalono, kierujący pojazdem m-ki Kia potrącił 17 – letniego pieszego i oddalił się z miejsca zdarzenia. Pieszego nie udało się uratować, zmarł po paru godzinach w szpitalu. Policjanci ustalili pojazd, który brał udział w zdarzeniu i  zatrzymali 2 osoby, które poruszały się tym samochodem tj.  32 – letniego mężczyznę, u którego badanie trzeźwości wykazało prawie 2 promile alkoholu w organizmie, a także 28 – letnią kobietę. 

Do śmiertelnego wypadku z udziałem pieszego doszło także w sobotę na “zakopiance” w Mogilanach, z kolei w Wielką Niedzielę  w Grybowie, śmierć na miejscu poniósł 34-letni kierowca quada, który stracił panowanie nad pojazdem. 

W czasie prowadzonych w okresie świątecznym działań, policjanci wyeliminowali z ruchu 84 kierujących prowadzących pojazd pod wpływem alkoholu i narkotyków.  

źródło: KWP Kraków

os 11.04.2023
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również